Bratislava – vraj všetci proti SMERu

Autor: Igor Hornak | 24.11.2013 o 9:20 | (upravené 26.11.2013 o 10:47) Karma článku: 20,35 | Prečítané:  1574x

Ani netreba analyzovať, povedal „proletár“ v pulóvri na čele tohto štátu. V Bratislave všetci proti SMERu – Sociálnej demokracii. A za Kotlebu vraj môže pravica.

Pane, vo voľbách volia slobodní občania svojim hlasom. Už ste im žiadnu inú slobodu nenechali. Privlastňujete si väčšinu ich práce, času, majetku, nápadov a talentu. A okrem volieb možno ešte jednu slobodu – emigrovať a nemať s tým Vašim štátom nič.

V Bratislave 75% volilo proti tej dáme pre všetko, čo reprezentuje. A čo vlastne reprezentujete aj Vy. Novozbohatlíka a popíjanie Dom Perignon s oligarchami 200 EUR za fľašu po drahých hoteloch. Bentleyoví socialisti. Ste len nová šľachta. Vlastne Vás v Bratislave nevolil nikto. Tých 25% vášho zisku, z toho mála, čo prišlo k voľbám pravdepodobne nejak profituje z vašej vlády – asi by to zodpovedalo počtu oprávnených voličov v rodinách, ktorých benefity tečú z toho, že ste pri moci, že ste ich nainštalovali na úrady, rozdali trafiky. Bratislavskému voličovi nerozkážete, veď zvolil vašeho kandidáta za primátora, keď jeho pravicový predchodca tiež len obsluhoval oligarchov a nie občana.

Ale Vám tí Bystričania strelili za ucho. Porazený ste boli vlastnými zbraňami, Bystrica volila rovnako ako vždy. Bašta mečiarizmu, neskôr bašta vašej partaje, vždy volila toho, kto pridal trochu národného a povedal, že sa o ľudí postará. Ani Kotleba neurobil nič iné. Varil rovnaký Eintopf (Sýte nemecké jedlo so základom aj prílohami varenými v jednom hrnci, ktorým nacisti v Nemecku kŕmili hladných) ako Vy, len bol poctivejší, lepšie okorenený a ani mäsom nešetril.... Ja sa o Vás postarám – znelo z úst Mečiara, zaslúžite si ISTOTY zas z Vašich – a keď si ich zaslúži, spravodlivý človek si vysvetlí, že ich aj dostane. Jasné, že tam pravicový kandidát nemá šancu.

Možno, že sa pravicový volič teší, že pravicoví politici v Bratislave vyhrali takým rozdielom. Obetovali ale predsedu kedysi významnej politickej strany. Čo ak bude treba zostavovať vládu? Vlastne voľby v ničom neprekvapili, dokonca ani vysoký zisk Rudolfa Bauera. Bez akéhokoľvek populizmu, túžby po moci, straníckych a zákulisných trikov „vyhral“ 46,9% hlasov. To mohla byť ďalšia facka od občana. Sám, bez strán. Kamaráti Košičania vravia, že je to veľmi slušný človek.

Výsledok? Krajina je naďalej na práškoch a vyvíja sa dekadentným smerom. Za jedno Vám chcem ale poďakovať, voľby boli demokratické.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Najskôr partneri, potom nepriatelia na život a na smrť. Príbeh Sýkorovej vraždy

Zlikvidovať mafiána Miroslava Sýkoru mala podľa kľúčového svedka záujem aj Slovenská informačná služba.


Už ste čítali?