Ako Matovič Procházku vyťažil...

Autor: Igor Hornak | 23.7.2014 o 10:29 | (upravené 23.7.2014 o 14:24) Karma článku: 10,19 | Prečítané:  707x

… a ako sa Procházka aj ako advokát diskvalifikoval. Matovič by si zaslúžil „badge“ tajného agenta a na hrob nápis "odpočúvaj v pokoji!". Procházka by si zaslúžil... Ani neviem čo.  

Matovič urobil kvalitnú policajnú prácu pri výsluchu a to nepotreboval ani zlého policajta, stačila mu len rola dobrého. Podsunul Procházkovi viaceré otázky, na ktoré so zdravým rozumom sedliaka nemal odpovedať. A ten sa namiesto toho priznal k manipulácii financovania svojej kampane uvedením konkrétnych čísiel. V nahrávke nahováral Matoviča na prijatie platby za služby bez dokladu, rozumej krátenie daní – Matovič ostrieľane povedal, že také niečo dosiaľ nikdy neurobil (výraz tváre, prípadný smajlík sa do nahrávky nedostal). Procházka "kápol božskou", nechcel by som takého advokáta. 

Matoviča som nikdy nepovažoval za intelektuála, tvorcu ideí ani nádej na zmenu spoločnosti k lepšiemu. Ukázal sa ale jeho talent pre agentúrnu prácu a konšpiráciu. No netreba ho preceňovať, Procházka určite nebol veľkým súperom. A čo sa týka Procházku, právnikov - politikov sme už videli dosť, že ich pohľad na spoločnosť a morálku je svojský, nie je novinkou. Niet za čím banovať. Našťastie sme aspoň za prezidenta zvolili inžiniera.  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Na slovenskom politickom cintoríne je tlačenica. Ako vôbec začať?

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave.

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?