Veľká prehra

Autor: Igor Hornak | 20.12.2013 o 8:34 | (upravené 20.12.2013 o 12:40) Karma článku: 16,41 | Prečítané:  734x

Hedviga Žáková Malinová prijala maďarské občianstvo a odchádza zo Slovenska. Neviem, ako to cítite Vy, ja to považujem za veľkú prehru tejto krajiny.

Hedviga je politický utečenec. Stala sa predmetom politických hier v jej bežnom, ale vďaka politikom umelo zviditeľnenom prípade. Stala sa obeťou perzekúcie mocenských orgánov štátu s využitím všetkej brachiálnej moci od nekonania, obštrukcií, šikany až po využitie psychiatrov ako v stalinskom Rusku. Už len mučenie chýbalo. Nakoniec svoj boj vzdala vzdaním sa štátnej príslušnosti k štátu, ktorý bol a mal byť jej vlasťou. Je už úplne irelevantné, či sa skutok stal ako bol prezentovaný alebo mierne inak, štát s tak vysokým vynaloženým úsilím a minutím množstva peňazí vybratým od daňových poplatníkov nedokázal prípad vyšetriť ani preukázať vraj vinu Hedvigy. Hedviga žiadnu vinu nemá, nič ste napriek použitiu všetkého násilia za 7 rokov nedokázali.

Hedviga, veľa šťastia v novej vlasti, tam si možno občana vážia viac. Ďalšia politická utečenkyňa Jana Teleki je v Čechách. Kam kráčame?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štátna poisťovňa nemá peniaze na zdravie. Manko je vyše 50 miliónov

Odhad peňažnej straty na základe analýzy spoločnosti Deloitte potvrdil pre SME finančný manažér a bývalý audítor Marián Jánoš.

DOMOV

Kde sa darí zločinu? Policajti prekreslili mapy kriminality

Polícia hlási viac násilností a mravnostnej kriminality.

KOMENTÁRE

Poisťovňu by jej vlastník mal prinútiť fungovať zodpovedne

Systémový zákrok je podobný ako pri nemocniciach.


Už ste čítali?